Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.

YazarMesaj
Hangman.Ceza
Moderator
Moderator
Hangman.Ceza

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Empty
MesajKonu: SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.   SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Icon_minitime16th Ocak 2007, 16:55

Bu program ile müzikleri seslerden ayırt etmeyi öğreneceğiz. Programın kullanımı kolay arayüzü kolay ifadeleri kolay yani anlayacağınız diğer programlara nazaran daha kullanışlı ve basit bir program. Bu programla vocal Reduce veya vocal cut yapmasını öğrendiğinizde daha zor programların ( mesela acid pro, cool edit pro gibi) işlevlerine de yabancı kalmayacaksınız.

Open diyerek bir müzik dosyasını açıyoruz...
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 24fvProgramın içine müzik dosyamız bu şekilde yükleniyor...
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 34crMüziğin yüklendikten sonra
Vocal yerini (yani sanatçının ses gelen yerini) belirliyoruz. Burası biraz ince detaylı. Dikkat edelim. Es kaçmasın yoksa çirkin durur...

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 53wnSesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 17mp
http://raplika.clubme.net

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-