Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.

3 posters
YazarMesaj
AdmiN
1. Derece Yönetici
1. Derece Yönetici
AdmiN

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Empty
MesajKonu: SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.   SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Icon_minitime12th Ocak 2007, 14:36

Bu program ile müzikleri seslerden ayırt etmeyi öğreneceğiz. Programın kullanımı kolay arayüzü kolay ifadeleri kolay yani anlayacağınız diğer programlara nazaran daha kullanışlı ve basit bir program. Bu programla vocal Reduce veya vocal cut yapmasını öğrendiğinizde daha zor programların ( mesela acid pro, cool edit pro gibi) işlevlerine de yabancı kalmayacaksınız.
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 17mp
Open diyerek bir müzik dosyasını açıyoruz...
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 24fv
Programın içine müzik dosyamız bu şekilde yükleniyor...
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 34cr
Müziğin yüklendikten sonra
Vocal yerini (yani sanatçının ses gelen yerini) belirliyoruz. Burası biraz ince detaylı. Dikkat edelim. Es kaçmasın yoksa çirkin durur...
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 53wn
Göründüğü gibi vokal yerini keseceğimiz yeri açıyoruz. (Adımları iyi takip edelim)....
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 65im
Bu bölümde vocali keseceğimiz menümüz açılıyor. Presetsden işaretli olan yeri seçiyoruz. Burada önemli olan iki şey var. Birincisi from ve too hızlarını kendiniz ayarlayacaksınız. Ama yok ayarlamazsanız program kendini otomatik olarak kendi standartına alacaktır. İkincisi ise mutlaka ön izleme yapmalısınız ki şarkının seslerini düzgün kaybedelim.
SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 77zn
From-too ayarlarını yaptık, ön izlemeyi yaptık ve bizim istediğimiz verimi aldık. Şimdi OK diyeceğiz ve bu şekilde yüklenmesini bekleyeceğiz. Yaklaşık 5-7 saniye arasında sürer

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. 85ia

http://www.goldwave.com/downloads/gwave514.exe
sicil
Grup Dj
Grup Dj
sicil

MesajKonu: Geri: SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.   SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Icon_minitime13th Ocak 2007, 17:17

işlem karışık gibi ama sağol ihtiyacım vardı Wink
http://www.patronline.org
raplikaa
Moderator
Moderator
raplikaa

MesajKonu: Geri: SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.   SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Icon_minitime13th Ocak 2007, 17:52

djlikten bişi çakmıorm ya ztn bi o kötüRazz
http://raplika.clubme.net
AdmiN
1. Derece Yönetici
1. Derece Yönetici
AdmiN

MesajKonu: Geri: SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.   SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım. Icon_minitime14th Ocak 2007, 13:15

bişey değil ama Aslında Fazla Karışık Değil

SesLeri Müzikten Ayırmak Resimli anLatım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-