Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tüm DJ ve DJ Adayları Okusun..!!!

YazarMesaj
AdmiN
1. Derece Yönetici
1. Derece Yönetici
AdmiN

Tüm DJ ve DJ Adayları Okusun..!!! Empty
MesajKonu: Tüm DJ ve DJ Adayları Okusun..!!!   Tüm DJ ve DJ Adayları Okusun..!!! Icon_minitime12th Ocak 2007, 17:22

Arkadaşlar burada okuyacağınız yazı tamamı ile şahsi görüşümdür.

Benim gözümdeki gerçek dj arkadaşlar manuel yani tam anlamı ile kulağı ve beyni ile hareket edendir ... şimdi herkes herkeste kulak var herkeste beyin var diyecek biliyorum..

normal bir discoda çalan bir dj i ele alalım şimdi bakıyoruz deck a 125 bpm de çalıyor deck b yede bir cd koydunuz ve baktınız oda 130 bmp baktınız diyorum çünkü çoğu cihazın üstünde yazar ve hemen bpm sini daha deck b yi dinlemeden 125 şe aldınız kulaklığınızla dinlediniz vee bas başlangıcı yada başlatcanız yerden cue alıp parçayı hazırladınız ve deck a daki parça birmesine yaklaştı deck b de girişe hazır ve deck deyi pot kısık bir şekilde yayına verdiniz deck a nın baslarını az aldınız ve beck b ile az daha yükseldiniz tabi buradaki isteğe bağlı dilediğinizi yapabilirsiniz atıyorum deck a nın mid ini yükseltim alçak seste diyer parçaya birleştirmek gibi ve neyse parçaya geçişi yaptınız ve brawoooo İŞTE ÇOK SAĞLAM BİR GEÇİŞ ÖYLE DEĞİL Mİ

işte bu bir dj lik değildir cihaz zaten sana bpm söyledi sen sadece az bişe diteri ile eşitledin başka ne yaptın hiç bişe size birşey söylim mi dj lik bu ise arkadaşlar BEN 3 GÜNDE PİYASAYA NİCE DJ LER SALARIM ......

burada anlatmak istediğim dj senolun bir göstergeye yada otomatik beatlock bilmem nelere ihtiyacı yok neden mi yapacağı şeyi söylim

deck a çalıyor deck b de hazırlanmak için belkiyor kulaklığı ile en fazla 30 saniye yada 1 dakka içersinde parçayı hazır edebilceğine ve geçişe hazırlıyabilceğğine eminim bakın gözleri de kapalı olcak dedim .....

BURADA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM MÜZİĞİ ELLER DEĞİL KULAKLAR VE BEYİN YAPAR ...

her zaman dediğim pc çıkalı çıkalı herkes dj oldu ...

benim gözümde ki dj budur arkadaşlar öyle pc başında mix yapıp bişeleri başarmak değildir çünkü işi bildikten sonra sen sadece yerrleştirirsin gerisini pc yapar ohh suyundan da koyalım ....

neyse sözü uzatmıyorum DJ'yim diyen arkadaşlar önce LIVE PERFORMANCE nedir nasıl dır saatlerce bağlanmak ve hep ruhunla hareket etmenin ne olduğunu öğrenin ondan sonra DJ oldum diyin..

bu bağlamda benden destek almak isteyenlere kapım her zaman açıkk..

herkese kolay gelsin benim gözümde ki dj budur bu şekil müzik yapabilen varsa işte ben ona dj derim hadi kolay gelsin

Tüm DJ ve DJ Adayları Okusun..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası